XII trening MotoRmania Slajd Zone: zdjęcia do pobrania!
Piotr Jędrzejak
17 maja 2016

Od posiadaczy sportów, przez cruiserowców, a na adventurowcach kończąc – każdy odnalazł się na treningach MotoRmania Slajd Zone oraz znacząco poprawił swoje umiejętności i rozumienie motocykla.

Do każdego uczestnika podchodzimy indywidualnie.

Często słyszymy, że na nasze treningi przyjeżdżają pewnie sami motocykliści jeżdżący na sportach… Nie! Różnorodność MotoRmaniaków jest ogromna i jak pokazuje praktyka, każdy z obecnych czuje się na naszych PitBikach jak ryba w wodzie. Zawodnicy sportowi poprawiają swoją szybkość, a motocykliści na sprzętach typu adventure przenoszą swoje nowe umiejętności panowania nad motocyklem na każdą nawierzchnię – czy to szuter, czy asfalt. Z kolei dla kierowców cruiserów najważniejsza jest dobra zabawa, ale wszyscy zgodnie podkreślają, że jeszcze nigdy nie jeździli w ten sposób, z pełną kontrolą. Nowe umiejętności przekładają się bezpośrednio na szybkość na torze oraz na bezpieczeństwo na drogach.

W weekend 14-15. maja, tak jak zwykle, na naszych pitbikach, które mogliście wywracać do woli, ćwiczyliśmy kontrolowane uślizgi na wejściu i na wyjściu z zakrętów, na wszystkie możliwe strony i sposoby, poprzez redukcję biegów oraz z użyciem hamulca. Dzięki nowym umiejętnościom wszyscy poprawili rozumienie motocykla, a wszyscy już wiedzą, co za tym idzie. Na naszym torze w warszawskich halach FSO, każde ćwiczenie treningowe było uzupełniane o elementy rywalizacji, z których każdy chętnie korzystał.

Najszybszy uczestnik zgarnął nagrodę ufundowaną przez Moretti Parts. Tym razem była to Kovix – blokada na tarczę z alarmem.

Na 2-dniowym treningu otrzymujecie motocykle, paliwo, opony, trening, wyżywienie, kawę/herbatę, wodę, napoje energetyczne, owoce, serwis fotograficzny i filmowy. Dla uczestników, nasz sposor Moretti Parts zapewnia nagrody , czyli akumulatory oraz blokady na tarcze.

Na kolejne weekendy 21-22. maja oraz 28-29. maja mamy jeszcze kila miejsc, ale musicie się spieszyć! Szczegóły, zapisy oraz filmy z treningów znajdziecie tutaj (klik).

Dla każdego uczestnika minionego treningu
oraz dla wszystkich ciekawych „jak to wygląda” mamy:
> paczkę zdjęć z XII szkolenia do pobrania z Dropboxa <
(gdyby link przestał działać, piszcie maila).

Zapewniamy jazdę od 9:00 do 16:00, motocykle, paliwo, opony,
szkolenie, lunch w formie grilla, napoje, oraz serwis foto i filmowy.
Koszt dwóch dni z hotelem w Warszawie to 950 zł. Bez hotelu 850 zł.
Wolne miejsca, szczegóły i zapisy na następną edycję znajdziecie tutaj,
a najlepsze zdjęcia z ostatniego treningu poniżej.
Na zapisy czekamy pod listy(małpa)motormania.com.pl!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły