V trening MotoRmania Slajd Zone – zobacz i pobierz zdjęcia
MotoRmania
8 marca 2016

Zerknijcie na zdjęcia i przyznajcie – to wygląda na świetną zabawę! A przy okazji znacznie podnosimy swoje umiejętności!

Weekend 5-6. marca dla kilkunastu MotoRmaniaków okazał się pracowity, pełny jazdy i jak wielu z nich przyznało – przez dwa dni nauczyli się więcej, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. To dlatego, że uczestniczyli w już piątym treningu z serii MotoRmania Slajd Zone!

Na naszych pitbikach, które mogliście wywracać do woli, ćwiczyliśmy kontrolowane uślizgi na wejściu i na wyjściu z zakrętów, na wszystkie możliwe strony i sposoby, poprzez redukcję biegów oraz z użyciem hamulca. Dzięki nowym umiejętnościom wszyscy poprawili rozumienie motocykla, a co za tym idzie – bezpieczeństwo w codziennej jeździe lub szybkość na torze! Każde ćwiczenie treningowe jest uzupełniane o elementy rywalizacji, z których każdy chętnie korzystał. Na 2-dniowym treningu otrzymujecie motocykle, paliwo, opony, trening, wyżywienie, kawę/herbatę, wodę, napoje energetyczne, owoce, serwis fotograficzny i filmowy.

W momencie pisania tego artykułu zostało jedno ostatnie wolne miejsce na trening 12-13. marca! Szczegóły, zapisy oraz filmy z treningów znajdziecie tutaj (klik).

Dla każdego uczestnika minionego treningu
oraz dla wszystkich ciekawych „jak to wygląda” mamy:
> paczkę zdjęć z V szkolenia do pobrania z Dropboxa <
(gdyby link przestał działać, piszcie maila).

Zapewniamy jazdę od 9:00 do 16:00, motocykle, paliwo, opony,
szkolenie, lunch w formie grilla, napoje, oraz serwis foto i filmowy.
Koszt uczestnictwa to 950 zł za dwa dni.
Na dwa najbliższe terminy zostały już ostatnie miejsca.
Szczegóły i zapisy tutaj, a najlepsze zdjęcia z ostatniego treningu poniżej.
Na zapisy czekamy pod listy(małpa)motormania.com.pl!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły