Trening supermoto z Adrienem Chareyre wiosną w Toruniu
MotoRmania
9 marca 2017

Ostatnie wolne miejsca na udział w treningu pod okiem czterokrotnego Mistrza Świata Supermoto.

informacja prasowa

W dniach 24-27 kwietnia polskich zawodników supermoto szkolić będzie Adrien Chareyre. Treningi pod jego okiem odbywać się będą na torze Awix Racing Arena, mieszczącym się przy ul. Pera Jonssona 7 w Toruniu. Francuski zawodnik, mający na swoim koncie aż cztery tytuły Mistrza Świata, już po raz drugi z rzędu przyjął zaproszenie do prowadzenia treningów supermoto dla polskich zawodników.

Szkolenie kierowane jest zarówno do amatorów jak i zawodników z większym doświadczeniem. Pierwsi z nich tworzyć będą Grupę B, która trenować będzie w dniach 24-25 kwietnia. W pozostałe dwa dni, 26-27 kwietnia Adrien Chareyre będzie do dyspozycji bardziej zaawansowanych kierowców (Grupa A). W obu grupach pozostało zaledwie kilka miejsc. Szczegółowych informacji o dostępnych miejscach, kosztach oraz przebiegu szkolenia udziela Wojciech Mańczak, dostępny pod numerem telefonu +48 512 101 898.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły