Szkoła KSB: idealny przykład, jak kontrolować motocykl
Piotr Jędrzejak
15 marca 2017

Kilkulatek pokaże Wam, jak się robi slajdy!

Legendarna szkoła KSB wrzuciła na Facebooka film zatytułowany „Oto idealny przykład, jak kontrolować motocykl”. Usiądźcie wygodnie, trzymajcie szczęki żeby nie opadły i uważajcie, żeby nie wyskoczyć z kapci. Przed Wami ok. 8-letni uczestnik szkolenia, który pokaże Wam, jak to się robi!

Chłopak pokazuje Wam, jak idealnie kontrolować gaz. Robi slajdy gazem w lewo i w prawo. Zwróćcie uwagę, że jest dość nisko złożony – to pomaga w kontroli slajdu. Młody cudownie kontroluje slajd zacieśniający oraz rozszerzający się. Nic dodać, nic ująć!

Jeżeli Wy również chcielibyście potrenować coś podobnego, zapraszamy na MotoRmania Wheels & Waves w Hiszpanii! Czekają na was treningi na pitbikach, na Kayo MiniGP oraz sporo hiszpańskiej rozrywki – w tym skuter wodny. Oczywiście trenowanie slajdów to jeden z najważniejszych punktów programu.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły