Szalone slajdy z gazu: tak wygląda trening w KSB

- Piotr Jędrzejak

Rozpędź się, złóż motocykl, skup masę ciała z przodu po wewnętrznej oraz stanowczo i precyzyjnie dodaj gazu. W teorii power-slajd na motocyklu jest dość łatwy. A w praktyce? Jak to zawsze powtarza legendarna szkoła KSB: „praca + wysiłek = nagroda”.

Oczywiście najlepiej takie rzeczy trenować na pit-bike’ach, przysłowiowo i dosłownie kręcąc się w kółko. Szkoła KSB wie o tym bardzo dobrze, sprawdźcie film z treningu kontroli gazu. Wiemy o tym również my i jeżeli macie ochotę spróbować takich ćwiczeń na własnej skórze, zapraszamy na hiszpański obóz Los Cojones!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl