Przezabawny film z wojskowego treningu motocyklowego z lat 80/90
Piotr Jędrzejak
6 grudnia 2018

Panowie z numerami 5 i 23 chyba nie przejdą do kolejnego etapu…

Kto był w wojsku, ten wie, że nie ma tam miękkiej gry. Brytyjska Armia ma opinie jednej z najlepiej wyszkolonych, ale w tym przypadku mówimy o specjalistycznym oddziale „Royal Signals White Helmets Motorcycle Display Team”. Brytyjskie Białe Hełmy (wikipedia) to oddział wyjątkowych motocyklistów, to właśnie oni są w stanie dawać pokazy jazdy synchronicznej. Ale aby to mogło się wydarzyć, najpierw muszą przejść odpowiednie szkolenie…

Na poniższym, totalnie przezabawnym nagraniu z przełomu lat 1980 i 1990, zobaczycie jak wyglądały pierwsze etapy szkoleń do Białych Hełmów. Wiemy, że nie można śmiać się z kogoś, kto stara się podnieść swoje umiejętności… Ale nie pamiętamy, kiedy ostatnio tak mocno śmialiśmy się z kogoś na motocyklu. Nie oglądajcie tego w biurze, jeżeli wasz szef nie akceptuje głośnych salw śmiechu.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły