Przezabawny film z wojskowego treningu motocyklowego z lat 80/90

- Piotr Jędrzejak

Panowie z numerami 5 i 23 chyba nie przejdą do kolejnego etapu…

Kto był w wojsku, ten wie, że nie ma tam miękkiej gry. Brytyjska Armia ma opinie jednej z najlepiej wyszkolonych, ale w tym przypadku mówimy o specjalistycznym oddziale „Royal Signals White Helmets Motorcycle Display Team”. Brytyjskie Białe Hełmy (wikipedia) to oddział wyjątkowych motocyklistów, to właśnie oni są w stanie dawać pokazy jazdy synchronicznej. Ale aby to mogło się wydarzyć, najpierw muszą przejść odpowiednie szkolenie…

Na poniższym, totalnie przezabawnym nagraniu z przełomu lat 1980 i 1990, zobaczycie jak wyglądały pierwsze etapy szkoleń do Białych Hełmów. Wiemy, że nie można śmiać się z kogoś, kto stara się podnieść swoje umiejętności… Ale nie pamiętamy, kiedy ostatnio tak mocno śmialiśmy się z kogoś na motocyklu. Nie oglądajcie tego w biurze, jeżeli wasz szef nie akceptuje głośnych salw śmiechu.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl