MotoRmania Slajd Zone: zdjęcia z XIII treningu!
Piotr Jędrzejak
24 maja 2016

Trening MotoRmania Slajd Zone jak zwykle znacząco poprawił swoje umiejętności i rozumienie motocykla wszystkich uczestników.

W weekend 21-22. maja, tak jak zwykle, na naszych pitbikach, które mogliście wywracać do woli, ćwiczyliśmy kontrolowane uślizgi na wejściu i na wyjściu z zakrętów, na wszystkie możliwe strony i sposoby, poprzez redukcję biegów oraz z użyciem hamulca. Dzięki nowym umiejętnościom wszyscy poprawili rozumienie motocykla, a wszyscy już wiedzą, co za tym idzie. Na naszym torze w warszawskich halach FSO, każde ćwiczenie treningowe było uzupełniane o elementy rywalizacji, z których każdy chętnie korzystał.

Pytacie nas, czy na treningi Slajd Zone warto przyjeżdżać, gdy nie jeździ się sportowo. Oczywiście, że tak! Jak pokazuje doświadczenie, każdy z uczestników czuje się na naszych PitBikach jak ryba w wodzie. Zawodnicy sportowi poprawiają swoją szybkość, a motocykliści na sprzętach typu adventure przenoszą swoje nowe umiejętności panowania nad motocyklem na każdą nawierzchnię – czy to szuter, czy asfalt. Z kolei dla kierowców cruiserów najważniejsza jest dobra zabawa, ale wszyscy zgodnie podkreślają, że jeszcze nigdy nie jeździli w ten sposób, z pełną kontrolą. Nowe umiejętności przekładają się bezpośrednio na szybkość na torze oraz na bezpieczeństwo na drogach.

Na 2-dniowym treningu otrzymujecie motocykle, paliwo, opony, trening, wyżywienie, kawę/herbatę, wodę, napoje energetyczne, owoce, serwis fotograficzny i filmowy. Dla uczestników, nasz sponsor Moretti Parts zapewnia nagrody, czyli akumulatory oraz blokady na tarcze.

Na kolejne weekendy mamy jeszcze kila miejsc, ale musicie się spieszyć! Szczegóły, zapisy oraz filmy z treningów znajdziecie tutaj (klik).

Dla każdego uczestnika minionego treningu
oraz dla wszystkich ciekawych „jak to wygląda” mamy:
> paczkę zdjęć z XIII szkolenia do pobrania z Dropboxa <
(gdyby link przestał działać, piszcie maila).

Zapewniamy jazdę od 9:00 do 16:00, motocykle, paliwo, opony,
szkolenie, lunch w formie grilla, napoje, oraz serwis foto i filmowy.
Koszt dwóch dni z hotelem w Warszawie to 950 zł. Bez hotelu 850 zł.
Wolne miejsca, szczegóły i zapisy na następną edycję znajdziecie tutaj,
a najlepsze zdjęcia z ostatniego treningu poniżej.
Na zapisy czekamy pod listy(małpa)motormania.com.pl!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły