Wyścig po zdrowie! Potrzebna wasza pomoc.
MotoRmania
2 maja 2020

Jak już informowaliśmy Krystian Paluch, polski zawodnik wyścigów drogowych przygotowujący się do startu na TT, uległ ciężkiemu wypadkowi.

W niedzielę 26 kwietnia podczas treningu na motocyklu Krystian uległ bardzo poważnemu wypadkowi. Stracił panowanie nad maszyną i z impetem uderzył w betonowy przepust przy kanale wodnym, w efekcie czego ma wieloodłamowe złamanie żuchwy, wybite 5 zębów, złamane obie ręce, zwichnięty bark, zmiażdżoną lewą nogę oraz inne liczne obrażenia… W najgorszym stanie jest jego prawa ręka, żuchwa i lewa noga, której grozi amputacja. Krystian przebywa obecnie w szpitalu w Sandomierzu, gdzie poddawany jest kolejnym operacjom ratującym jego kończyny. Niebawem zostanie przewieziony do szpitala w Lublinie na operacje szczęki. Jego stan jest naprawdę poważny. Tylko długa i kosztowna rehabilitacja otwiera przed nim szansę powrotu do sprawności. NFZ nie zrefunduje również wstawienia implantów zębów. Krystian utrzymuje się z zawodu lakiernika. Stan jego zdrowia nie pozwoli na kontynuowanie pracy, dlatego konieczna jest nasza pomoc!!!

Pod tym linkiem znajdziecie zrzutkę: https://zrzutka.pl/599sg3 . Pomoże każde kilka złotych .

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły