Wyścig po zdrowie! Potrzebna wasza pomoc.

- MotoRmania

Jak już informowaliśmy Krystian Paluch, polski zawodnik wyścigów drogowych przygotowujący się do startu na TT, uległ ciężkiemu wypadkowi.

W niedzielę 26 kwietnia podczas treningu na motocyklu Krystian uległ bardzo poważnemu wypadkowi. Stracił panowanie nad maszyną i z impetem uderzył w betonowy przepust przy kanale wodnym, w efekcie czego ma wieloodłamowe złamanie żuchwy, wybite 5 zębów, złamane obie ręce, zwichnięty bark, zmiażdżoną lewą nogę oraz inne liczne obrażenia… W najgorszym stanie jest jego prawa ręka, żuchwa i lewa noga, której grozi amputacja. Krystian przebywa obecnie w szpitalu w Sandomierzu, gdzie poddawany jest kolejnym operacjom ratującym jego kończyny. Niebawem zostanie przewieziony do szpitala w Lublinie na operacje szczęki. Jego stan jest naprawdę poważny. Tylko długa i kosztowna rehabilitacja otwiera przed nim szansę powrotu do sprawności. NFZ nie zrefunduje również wstawienia implantów zębów. Krystian utrzymuje się z zawodu lakiernika. Stan jego zdrowia nie pozwoli na kontynuowanie pracy, dlatego konieczna jest nasza pomoc!!!

Pod tym linkiem znajdziecie zrzutkę: https://zrzutka.pl/599sg3 . Pomoże każde kilka złotych .

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl