Jak jeździć dynamicznie i bezpiecznie na drodze? 4 fundamentalne wskazówki.
MotoRmania
1 maja 2020

Sezon pomimo przeciwności powoli się rozkręca. Oto 4. rady dzięki, którym możesz się cieszyć bezpieczną, a zarazem dynamiczną jazdą.

Czas leci nieubłaganie – Pejser nigdy nie był „piękny i młody”, a w jego opowieści o tym jak był wysokim blondynem, pił szampana i spotykał się z księżniczkami, nie wierzy już chyba nawet on sam. Jednemu jednak nie można zaprzeczyć, a mianowicie temu, że przeżył.

Przeżył 30 lat intensywnej jazdy na drogach, z czego blisko 20 lat wykonując to zawodowo przez 12 miesięcy w roku i jego przygoda wciąż trwa. Mając spore doświadczenie wyścigowe prowadzi treningi dla zawodników i początkujących na torach w Moto Angeles, ale jego oczkiem w głowie pozostaje droga. Tutaj wszystko się zaczęło i tutaj ciągle czuje się jak ryba w wodzie. Oto 4 rady, które sprawiły, że dalej jest w jednym kawałku. Mamy nadzieję, że się przydadzą i przyczynią do zwiększenia twojego bezpieczeństwa podczas dynamicznej jazdy na drodze.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły