Jak jeździć dynamicznie i bezpiecznie na drodze? 4 fundamentalne wskazówki.

- MotoRmania

Sezon pomimo przeciwności powoli się rozkręca. Oto 4. rady dzięki, którym możesz się cieszyć bezpieczną, a zarazem dynamiczną jazdą.

Czas leci nieubłaganie – Pejser nigdy nie był „piękny i młody”, a w jego opowieści o tym jak był wysokim blondynem, pił szampana i spotykał się z księżniczkami, nie wierzy już chyba nawet on sam. Jednemu jednak nie można zaprzeczyć, a mianowicie temu, że przeżył.

Przeżył 30 lat intensywnej jazdy na drogach, z czego blisko 20 lat wykonując to zawodowo przez 12 miesięcy w roku i jego przygoda wciąż trwa. Mając spore doświadczenie wyścigowe prowadzi treningi dla zawodników i początkujących na torach w Moto Angeles, ale jego oczkiem w głowie pozostaje droga. Tutaj wszystko się zaczęło i tutaj ciągle czuje się jak ryba w wodzie. Oto 4 rady, które sprawiły, że dalej jest w jednym kawałku. Mamy nadzieję, że się przydadzą i przyczynią do zwiększenia twojego bezpieczeństwa podczas dynamicznej jazdy na drodze.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl