Wójcik Racing w World Supersport. Jak poszło pierwszego dnia w Australii?

- MotoRmania

Poniedziałek był pierwszym dniem testowym przed wyścigową inauguracją sezonu, która będzie mieć miejsce już w ten weekend.

IMG_6615

Na Phillip Island od kilku dni są już przedstawiciele zespołu Wójcik Racing, który w tym roku oprócz kontynuacji EWC wystawia również Christoffera Bergmana w Mistrzostwach Świata Supersport. Dzisiaj minął pierwszy dzień dwudniowych testów poprzedzających wyścigowy weekend. Bergman miał dwie sesje i najlepszy czas wykręcił w FP1 ostatecznie plasując się na 17 miejscu w stawce 23 zawodników ze stratą 2.6s do lidera. Apetyty Wójcik Racing Team z całą pewnością są znacznie większe, ale zarówno Christoffer jak i zespół będą potrzebować kilku rund, aby zacząć być konkurencyjni – WSS to zupełnie nowe doświadczenie dla ekipy Wójcika i okres adaptacyjny chwilę potrwa. Trzymajmy kciuki za poprawę czasów jutro.

Poniżej zestawienie wyników z dwóch sesji.

Zrzut ekranu 2020-02-24 o 20.34.05

 

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl