Wójcik Racing w World Supersport. Jak poszło pierwszego dnia w Australii?
MotoRmania
24 lutego 2020

Poniedziałek był pierwszym dniem testowym przed wyścigową inauguracją sezonu, która będzie mieć miejsce już w ten weekend.

Na Phillip Island od kilku dni są już przedstawiciele zespołu Wójcik Racing, który w tym roku oprócz kontynuacji EWC wystawia również Christoffera Bergmana w Mistrzostwach Świata Supersport. Dzisiaj minął pierwszy dzień dwudniowych testów poprzedzających wyścigowy weekend. Bergman miał dwie sesje i najlepszy czas wykręcił w FP1 ostatecznie plasując się na 17 miejscu w stawce 23 zawodników ze stratą 2.6s do lidera. Apetyty Wójcik Racing Team z całą pewnością są znacznie większe, ale zarówno Christoffer jak i zespół będą potrzebować kilku rund, aby zacząć być konkurencyjni – WSS to zupełnie nowe doświadczenie dla ekipy Wójcika i okres adaptacyjny chwilę potrwa. Trzymajmy kciuki za poprawę czasów jutro.

Poniżej zestawienie wyników z dwóch sesji.

 

 

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły