Włochy: ruch na drogach mniejszy o 90%.

- MotoRmania

Dane dotyczą trzech dni Wielkanocy – w porównaniu z ubiegłym rokiem na włoskie drogi wyjechało o 90% mniej pojazdów.

Dane zostały zebrane przez Enel X i Here Technologies potwierdzają, że Włosi zrezygnowali z obrzędów zbiorowych, wypadów poza miasto i pozostali w domu.

Ruch na głównych arteriach krajowych był zerowy w porównaniu z danymi z ostatnich kilku lat. Informacje dostarczone zostały przez przez Enel X i Here Technologies, firmy które świadczą usługi map online dla Audi, BMW i Daimlera.

System anonimowo oblicza i monitoruje ruch na drogach. Dzięki weryfikacji lokalizacji potrafi dokładnie określić w jakich miejscach jest najwięcej pojazdów i jakie pokonują odcinki.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl