Uwaga : „Łapanka” wymierzona w motocyklistów – zorganizowana akcja Policji.

- MotoRmania


Z doniesień zatrzymanych motocyklistów wynika, że aktualnie trwa wzmożona akcja policji związana z weryfikacją naszych uprawnień.

Autor tego zdjęcia Bartek, został zatrzymany w Warszawie w ostatnich kilu dniach, aż dwukrotnie. Wielu innych motocyklistów poruszających się po stolicy również informowało nas o nagminnych kontrolach policji – zatrzymania są rutynowe. Nie związane z żadnym wykroczeniem. Podczas kontroli jeden z policjantów nieoficjalnie poinformował, że trwa akcja sprawdzania uprawnień motocyklistów – w szczególności czy nie jeździmy mocniejszymi motocyklami niż nasze prawo jazdy pozwala.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl