Tor Kraków, czyli „co tam u Pani Hani w urzędzie”?

- MotoRmania

Uważamy, że o tej inicjatywie powinno usłyszeć jak największego grono zainteresowanych – nas, motocyklistów.

Autor: Paweł Bartkowski

Nie wiem jak wy, ale my uważamy, że im więcej miejsc, w których można w bezpiecznych warunkach trenować jazdę jednośladem tym lepiej. Kto choć raz był na torze w Radomiu, wie, że nie trzeba wielkiego obiektu do odbywania treningów kształtujących odpowiednie motocyklowe nawyki i poprawiania umiejętności.

W 2015 ROKU! (tak, 5 lat temu) projekt na budowę toru na obrzeżach Krakowa wygrał w budżecie obywatelskim. Od tamtej pory grupa motocyklistów próbuje, jak na razie bezskutecznie wpłynąć na zarząd miasta w kwestii rozpoczęcia budowy. Odwalają kawał naprawdę dobrej roboty – zbieranie podpisów na spotach i PRÓBY SPOTKAŃ z zarządem miasta – poniżej screen z opisem obecnej sytuacji.Nagłośnijmy temat, dołóżmy „cegiełkę” do budowy toru w Krakowie. Oto jak sytuacja przedstawia się w tej chwili :

Zainteresowanych akcją odsyłam do facebooka: https://www.facebook.com/budujemytorkrakow

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl