Zwykły onboard z niezwykłej drogi w Maladze!

- Piotr Jędrzejak

To jest właśnie jeden z tych powodów, dlaczego kochamy jeździć do Malagi.

Za chwilę obejrzycie całkiem zwykły film nagrany z motocykla jeżdżącego po zakrętach. Tak się jednak składa, że tym motocyklem, czyli CBR600RR, jedzie Majki (dzięki za film!), a za nim widzicie Wietrzyka i Piotrka na ZX636R i GSX-R600. Trasę, którą jadą, też możecie skądś kojarzyć. Skąd to wiemy? Otóż cała trójka była z nami na MotoRmaniowym wyjeździe do Malagi! A ta droga, to nasza ulubiona trasa w okolicy Rondy, na której robimy sporo testów motocykli i przy której z chęcią moglibyśmy zamieszkać tylko po to, żeby pokonywać ją codziennie.

To bez wątpienia najlepsza droga, na którą można wjechać motocyklami. I oczywiście zapraszamy Was w to miejsce! Szczegóły znajdziecie w naszym facebookowym wydarzeniu Wyjazdy z MotoRmanią do Malagi – 2015! Teraz oglądajcie film od Majkiego!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl