Zwykły onboard z niezwykłej drogi w Maladze!
Piotr Jędrzejak
8 kwietnia 2015

To jest właśnie jeden z tych powodów, dlaczego kochamy jeździć do Malagi.

Za chwilę obejrzycie całkiem zwykły film nagrany z motocykla jeżdżącego po zakrętach. Tak się jednak składa, że tym motocyklem, czyli CBR600RR, jedzie Majki (dzięki za film!), a za nim widzicie Wietrzyka i Piotrka na ZX636R i GSX-R600. Trasę, którą jadą, też możecie skądś kojarzyć. Skąd to wiemy? Otóż cała trójka była z nami na MotoRmaniowym wyjeździe do Malagi! A ta droga, to nasza ulubiona trasa w okolicy Rondy, na której robimy sporo testów motocykli i przy której z chęcią moglibyśmy zamieszkać tylko po to, żeby pokonywać ją codziennie.

To bez wątpienia najlepsza droga, na którą można wjechać motocyklami. I oczywiście zapraszamy Was w to miejsce! Szczegóły znajdziecie w naszym facebookowym wydarzeniu Wyjazdy z MotoRmanią do Malagi – 2015! Teraz oglądajcie film od Majkiego!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły