Meddes i prawie najlepsze ujęcia z sezonu 2014

- Piotr Jędrzejak

Może i to są „odpadki”, ale jesteśmy pewni, że będzie się Wam podobało!

Ujęcia od tego sympatycznego Niemca powinny Wam się podobać. Prawdę mówiąc to nie wiemy czy jest sympatyczny, bo nigdy Meddesa nie spotkaliśmy – ale wnioskując po tym, jakie tworzy filmy i jaki mają odbiór, na pewno go lubicie. Zawsze, gdy Meddes publikuje nowe video, seans okazuje się ciekawy.

Tym razem są to „prawie” najlepsze ujęcia z minionego sezonu 2014. Prawie, ponieważ tę serię Meddes nazwał „resztki”, czyli są to ujęcia, które z jakiś powodów zostały wcześniej odrzucone. Prawda jest jednak taka, że to wciąż świetne filmy! Oglądajcie, tym razem większość akcji pochodzi z torów Slovakiaring oraz Most.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl