Zwykły gest – kierowca w korku ostrzega motocyklistę przed wypadkiem

- Piotr Jędrzejak

„Bohater, o którym nie wiedzieliśmy, że go potrzebujemy.”

Pamiętacie film z Londynu, na którym kierowca czerwonego autobusu ostrzega motocyklistę przez przechodzącym pieszym, a następnie cała trójka wymienia się uprzejmościami? Nagranie stało się hitem i okrążyło kulę ziemską wielokrotnie. Jeżeli nie wiedzieliście, albo po prostu chcecie sobie przypomnieć, zapraszamy do „kwintesencji brytyjskości w korku”.

Bardzo podobna sytuacja miała miejsce w korku gdzieś w Los Angeles. Tym razem samochód wyjeżdżał z podporządkowanej przeciskając się przez korek, a aniołem stróżem okazał się kierowca dużego, białego pick-upa, zza którego rzeczywiście nic nie widać.

Czy to wystarczający powód, aby w korku jeździć z otwartą szybą? 🙂

Co ciekawe, akcja miała miejsce w 2016 roku, dawno przed filmem z Londynu. Teraz zyskuje nowe życie. I dobrze. Film ma zaledwie 30 sekund, ale warto się nim podzielić.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl