Kwintesencja brytyjskości w korku!
Piotr Jędrzejak
5 czerwca 2018

Londyn, korek i trzech wyjątkowo kulturalnych użytkowników drogi.

Nagranie z tej sytuacji publikowaliśmy już na naszym Facebooku, gdzie zebrało spore zainteresowanie. Ale akcja jest tak pozytywna, że zasługuje na kilka słów więcej również na naszym portalu.

Znany vloger motocyklowy z Londynu, Royal Jordanian tym razem ujeżdżał motocykl elektryczny. Jak można słusznie zauważyć, piesi nie zawsze go słyszeli i kilkakrotnie wchodzili niemalże prosto pod koła. Może i teoria „głośny wydech ratuje życie” jest trochę rozdmuchana, ale w zatłoczonym Londynie może rzeczywiście się sprawdzać.

Punkt kulminacyjny nastąpił w momencie 1:30, gdy RJ mija autobus. Kierowca czerwonego double-deckera zauważa nadjeżdżającego motocyklistę oraz widzi przechodnia przed swoją maską. Kierowca macha ręką, aby motocyklista zwolnił. Następnie wszyscy wymieniają uprzejmości, a RJ zbija żółwika z totalnie odjechanym kierowcą. Nagranie okrążyło cały świat jako „kwintesencja brytyjskości w korku”.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły