Zimą skuter śnieżny, latem trajka!
Piotr Jędrzejak
29 maja 2012

Zestaw pozwalający na konwersję w kilka godzin już jest w sprzedaży!

Świat widział już sporo skuterów śnieżnych przerobionych na trajki, jednak zawsze były to garażowe wydumki. Pewna rodzina z USA zwęszyła w tym biznes i założyła firmę Street Legal Sleds, co przetłumaczyć można jako homologowane sanki. Co więc robi SLS? Produkuje zestawy do skuterów śnieżnych, dzięki którym można przerobić je na trajki – w końcu pół roku bez śniegu to zdecydowanie za dużo.

W zestawie znajduje się wszystko, co jest potrzebne. Hamulce z całym osprzętem, zawieszenie, wahacz jednostronny, napęd, chłodnica, klakson i koła z oponami. Części zaprojektowane zostały w ten sposób, że podobno nawet laikowi konwersja zajmie zaledwie kilka godzin. Jest jeden spory problem – swój pomysł SLS wyceniło na 8 499 dolarów. Chętnych na zakup zapraszam na stronę Street Legal Sleds. Myślę, że jest sporo lepszych sposobów na wydanie 30 000 złotych, aby móc jeździć po ulicach. Mimo wszystko jestem ciekaw, jak sprawuje się taki skuter śnieżny na kołach…

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły