Za duża prędkość i nieuważny kierowca: czołówka na lewoskręcie
Piotr Jędrzejak
14 marca 2017

Idzie wiosna, uważajcie na siebie.

Ten wypadek zdarzył się w Odessie na Ukrainie, ale u nas również sezon motocyklowy powoli się rozkręca. Dlatego tym bardziej musicie na siebie uważać. Kierowcy samochodów nie są jeszcze przyzwyczajeni do zwracania uwagi na motocykle. Motocykliści wyciągają swoje sprzęty po zimie i często nie są jeszcze rozgrzani lub po prostu przeginają. Niestety w Polsce doszło już do śmiertelnych wypadków

W poniższym przypadku motocyklista jechał chyba trochę zbyt szybko, co dodatkowo utrudniło sprawę kierowcy, który wymusił przy manewrze skręcania w lewo. Doszło do zderzenia czołowego. Motocyklistę wyrzuciło w powietrze i jak pajacyk przeleciał kilkanaście metrów. Motocyklista przeżył i niewiadomymi dla nas obrażeniami został zabrany do szpitala na dalsze badania.

Na przykładzie tego wypadku – uważajcie na siebie.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły