Yamaha R1M i Kawasaki ZX-10R na szybkich i krętych drogach Cypru
Piotr Jędrzejak
10 lutego 2017

Na naszej skrzynce mailowej znaleźliśmy wiadomość od Arcziego. Wysłał nam poniższy film i napisał: „Jeżeli na Waszych wyjazdach do Hiszpanii jest podobnie, jadę z Wami.” Jak by Ci to powiedzieć Arczi, witaj na pokładzie! 🙂

Na naszych wyjazdach do Hiszpanii jest podobnie, a nawet lepiej, między innymi dzięki sympatycznej ekipie MotoRmaniaków. Nasze trasy są równie kręte i satysfakcjonujące, widoki są jeszcze piękniejsze, a ruch samochodów jest co najwyżej taki sam, a najczęściej jeszcze mniejszy. Żyć, nie umierać. Jedźcie z nami.

Wracając do samego filmu. Główny bohater niedawno przesiadł się na Yamahę R1M z Suzuki GSX-R 1000 K9. Przyznaje, że jeszcze nie wyczuł nowego motocykla w 100%, ale spotkany po drodze kolega na Ninjy zdecydowanie pomógł mu osiągnąć dobrą prędkość. Film ma 8 i pół minuty, ale jest tak ładny, że nie będziecie mogli wyłączyć go w trakcie.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły