Wymuszenie, niemalże wypadek i najbardziej kulturalna reakcja

- Piotr Jędrzejak

Teoretycznie taka sytuacja powinna być normą. W praktyce jednak na drogach jest tyle agresji, że gdy w sytuacji podbramkowej kierowcy są dla siebie zaskakująco kulturalni, wszyscy jesteśmy zaskoczeni. 

Motocyklista z kamerą na kasku podróżuje swoim Suzuki TU250x, jedzie drogą z pierwszeństwem. Wtem z prawej strony wyjeżdża samochód… Do wypadku zabrakło dosłownie centymetrów! Obaj kierowcy się zatrzymują i wtedy, gdy wszyscy spodziewamy się wygrażania pięściami i wszelkich odmian wyzwisk, jedyne słowa jakie padają to „przepraszam, czy wszystko w porządku, naprawdę przepraszam, czy na pewno wszystko w porządku”.

Akcja działa się w USA, w stanie Minnesota. Motocyklista spuścił z siebie emocje dopiero gdy już ruszył, co zresztą słyszycie w ostatnich sekundach nagrania.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl