Współpraca się opłaca: akcja społeczna w Rydze – ustąp miejsca, zobaczysz cycki! [video]

- Piotr Jędrzejak

Trochę jak „pokaż cycki, dam ci ciastko”, ale w nowej, bardziej motocyklowej i bardziej pożytecznej formie!

Kierowcy samochodów w Rydze, Łotwa, przez kilka dni mieli okazję doświadczyć bardzo specjalnego traktowania, jeżeli ustępowali miejsca jednośladom w korku. Akcję zorganizowała społeczność motocyklistów, a zasady były proste. Z każdym facetem na plecaczku jeździła odpowiednio urodziwa dziewczyna, przyodziana wyłącznie w skórzaną kurtkę. Jeżeli kierowca samochodu ustąpił miejsca motocykliście, ten zatrzymywał się obok, a dziewczyna rozpinała kurtkę, w ten sposób nagradzając kierowcę. Proste, skuteczne i przyjemne, prawda?

Strzelamy, że nie zrozumiecie zbyt wiele po łotewsku, ale i tak jesteśmy przekonani, że chcecie zobaczyć video z akcji „Widzisz motocyklistę? Ustąp miejsca… to może być przyjemne!”.

http://youtu.be/qqfBkDwfTIg

Michał Junior Kałamaga, dzięki za podesłanie linka!

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl