Wheelie z pasażerem przy radiowozie, zakończone pościgiem

- Piotr Jędrzejak

Gdy Ben zobaczył tę akcję, powiedział sam do siebie: „Hahaha! Boże, mam nadzieję, że się nagrało! To było wypasione.”

Ben jest blogerem motocyklowym z Australii. Jechał sobie spokojnie jedną z głównych dróg. Zrównał się z nim przypadkowy motocyklista na GSX-Rze z pasażerem – obaj w plażowym wdzianku. Gdy po drugiej stronie drogi zobaczyli policję, wszyscy zwolnili… Ale ten gość zaraz postawił motocykl na koło, a pasażer sprowokował policjanta pokazując kciuk w górę!

https://www.youtube.com/watch?v=qaJoYeyeTyk

Biorąc pod uwagę, jak bardzo policja w Australii jest cięta na wszelkie wykroczenia, wheelie z pasażerem w krótkich ciuchach i z OKejką nie jest najmądrzejszym posunięciem. Policjant oczywiście wszczął pościg, ale nie wiadomo, czy motocyklista został złapany. Wiadomo za to, że film podłapały lokalne media – domyślacie się, w jakim świetle stawiając wszystkich motocyklistów?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl