Wheelie na motocyklu kontra policjant z bronią – kto miał większą rację?
Piotr Jędrzejak
27 lutego 2018

Akcja działa się gdzieś w okolicach Albaquerque w USA już około 4 miesiące temu, ale nagranie wciąż wzbudza spore dyskusje. Na filmie widać grupę motocyklistów, przynajmniej kilku z nich to stunterzy. Dwóch z nich jedzie na kole – droga jest równa, szeroka i nie można powiedzieć, aby ruch był gęsty. Wtedy do jednego z motocyklistów, bardzo blisko podjeżdża radiowóz, a policjant siedzący na miejscu pasażera wyciąga broń palną – celuje w motocyklistę.

Motocyklista wylądował na oba koła i oczywiście zwiał. Cała sytuacja wzbudza sporą wrogość. Stunterzy są bardzo przeciwko policji. Z kolei policja ma dość latania na kole w miejscu publicznym. Ale czy aby na pewno grożenie motocykliście bronią jest odpowiednim zachowaniem władzy? Napiszcie w komentarzach co o tym uważacie…

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły