Wheelie na kradzionym crossie zakończone niemalże na radiowozie
Piotr Jędrzejak
25 czerwca 2019

Mieszkańcy miasta Allentown w Pensylwanii, USA, skarżą się na dramatyczny wzrost popularności chuliganów na kradzionych motocyklach crossowych. Ci „motocykliści” stwarzają zagrożenie w mieście, jeżdżą po chodnikach, na jednym kole. W sobotę kilku takich kaskaderów pojawiło się w dzielnicy mieszkalnej, a więc Jeni Rose zadzwoniła po policję.

Gdy na miejscu pojawiły się dwa radiowozy, jednego z kaskaderów prawie udało się zatrzymać – porzucił motocykl i uciekł biegiem. Drugi jeździł na kole obok radiowozów, pokazując policjantom środkowy palec. Jeden z przejazdów się nie udał, a Jeni to nagrywała. Sytuacja wyglądała całkiem zabawnie, a więc udostępniła film na FB – ten stał się wiralowy.

Kaskader na kole przejechał obok jednego radiowozu i… prawie wpakował się w drugi. Ominął go na centymetry, uderzył w ogrodzenie i przeleciał przez kierownicę. Następnie zbiegł.

Policja ustaliła, że oba motocykle crossowe były kradzione oraz stara się zidentyfikować kaskaderów.

Mieszkańcy Allentown mają dość chuliganów na motocyklach, a w reakcji na film w większości dziękują, że policja robi co może.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły