Wheelie na kradzionym crossie zakończone niemalże na radiowozie

- Piotr Jędrzejak

Mieszkańcy miasta Allentown w Pensylwanii, USA, skarżą się na dramatyczny wzrost popularności chuliganów na kradzionych motocyklach crossowych. Ci „motocykliści” stwarzają zagrożenie w mieście, jeżdżą po chodnikach, na jednym kole. W sobotę kilku takich kaskaderów pojawiło się w dzielnicy mieszkalnej, a więc Jeni Rose zadzwoniła po policję.

Gdy na miejscu pojawiły się dwa radiowozy, jednego z kaskaderów prawie udało się zatrzymać – porzucił motocykl i uciekł biegiem. Drugi jeździł na kole obok radiowozów, pokazując policjantom środkowy palec. Jeden z przejazdów się nie udał, a Jeni to nagrywała. Sytuacja wyglądała całkiem zabawnie, a więc udostępniła film na FB – ten stał się wiralowy.

Kaskader na kole przejechał obok jednego radiowozu i… prawie wpakował się w drugi. Ominął go na centymetry, uderzył w ogrodzenie i przeleciał przez kierownicę. Następnie zbiegł.

Policja ustaliła, że oba motocykle crossowe były kradzione oraz stara się zidentyfikować kaskaderów.

Mieszkańcy Allentown mają dość chuliganów na motocyklach, a w reakcji na film w większości dziękują, że policja robi co może.

wheelie przy policji crossy allentown

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl