We dwóch na supermoto po torze – ostra jazda!!

- Piotr Jędrzejak

Znacie takiego gościa, jak Marcel van Drunen? Kiedyś jeździł na wysokich pozycjach w motocrossie, przejechał Rajd Dakar, a teraz ściga się w supermoto. Jest wielokrotnym mistrzem Holandii, ale na innych arenach też ma niezłe wyniki. Krótko mówiąc – Marcel ogarnia.

MvD, razem z ekipą Supermofools, wpadli na całkiem ciekawy pomysł pod tytułem „co by było, gdybyśmy wsiedli we dwóch na supermociaka i pokonali okrążenie z pełnym ogniem?”. Generalnie jazda jako pasażer na motocyklu może być przerażająca, ale to co tutaj się dzieje… Jak się okazało, slajdy na supermoto we dwóch też są możliwe!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl