Warner Bros i Axo – kreskówkowe kaski
Piotr Jędrzejak
14 czerwca 2012

Producent akcesoriów motocyklowych Axo połączył siły z Warner Bros – marką, której nikomu przedstawiać nie trzeba.

W efekcie powstała seria otwartych kasków motocyklowych The Glory. Głównym motywem są… nasi ulubieni superbohaterzy oraz postacie z Looney Tunes (Zwariowane Melodie)! Bez wątpienia jazda w takiej skorupie odwróci głowy wszystkich przechodniów, a nastolatki zrobią WOW!

Odjechane, ciekawie zaprojektowane grafiki zawierają motywy z Supermanem, Jokerem, kotem Sylwestrem, Strusiem Pędziwiatrem i Kojotem, Diabłem Tasmańskim Tazem, czy kanarkiem Tweetym, który dostępny jest w najliczniejszych wersjach.

Kaski Axo są homologowane, a skorupa zrobiona jest z materiału termoplastycznego. Wypełnienie jest antyalergiczne, przeciwpotne i można je wyjąc do prania. Zapięcie ma system szybkiego otwierania, a zdejmowany wizjer ma powłokę zapobiegającą rysowaniu się. Kaski są w rozmiarach od XXS do XL, a kosztują 119 euro. Przyznajcie, te kaski są po prostu fajne! A które malowanie jest najbardziej cool?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły