Nowy Triumph już za tydzień – co to będzie?
Piotr Jędrzejak
14 czerwca 2012

[ANKIETA] Trophy 1200, Daytona 675, Street Triple, czy może Tiger 1050?

22. czerwca w austiackim mieście Neukirchen jak zwykle odbędzie się 3-dniowa impreza poświęcona Triumphowi, Tridays. Normalnie najprawdopodobniej byśmy o niej nie wspomnieli, gdyby nie jeden zastanawiający punkt programu. Na piątek o 21:30 zaplanowane zostało: World presentation „A new Triumph is born”.

Sprawa jest jasna, jeden z nowych Triumphów będzie miał premierę właśnie tam. Pytanie tylko który, ponieważ gotowe do wystrzału są: odrodzony turystyk Trophy 1200, mocno zmodernizowane Daytona 675 i Street Triple oraz nowa wersja Tigera 1050.

Co więc zobaczymy 22. czerwca? Ciężko powiedzieć, ale najbardziej prawdopodobna jest premiera Daytony lub Street Triple. To te dwa motocykle przeszły stosunkowo najmniej zmian, a w ostatnim czasie postęp prac nad nimi zdawał się najbardziej zaawansowany. Pomimo tego, że impreza odbywa się w ciekawych sceneriach miasta, to premiera Triumpha zaplanowana jest nie na głównej scenie, a na arenie do stuntu, gdzie między innymi pokaże się Kevin Carmichael. Czyżby nowiutki Street Triple miał pokazać się publiczności od razu na gumie?

[poll id=”3″]

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły