TUK600, czyli uzbrojona autoriksza z silnikiem CBR600: badass!
Piotr Jędrzejak
19 listopada 2014

Colin Furze bezsprzecznie pełni rolę jednego z największych wariatów w Wielkiej Brytanii. Teraz zbudował uzbrojonego Tuk-Tuka z silnikiem CBR600 F3!

Colin jest jednak też najbardziej pozytywnie zakręconym wariatem. Jest też garażowym wynalazcą/ konstruktorem/ inżynierem (nazwijcie to sami), więc jak pewnie sami się domyślacie, efekty jego prac są niesamowite. Na MotoRmanii znajdziecie już jego wózek dla dzieci, który jeździ 86 km/h oraz wyścig Hayabusy z rakietą na 60 metrów. Tak. To nawet nie jest wierzchołkiem góry lodowej, bo Colin ma na swoim koncie rekordowo długi motocykl, skuter z miotaczem ognia (przez który miał problemy z prawem), beczkę śmierci i wiele innych, głupich pomysłów. Uwielbiamy go!

Tym razem został zainspirowany grą Far Cry 4… oraz zasponsorowany, ale biorąc pod uwagę poziom wykonania, wcale nam to nie przeszkadza. W grze bohater jeździ m.in. Tuk-Tuk, czyli autorikszą, z której strzela do swoich wrogów. Colin postanowił zrobić coś podobnego, ale lepszego – kupił Tuk-Tuka na eBayu, wrzucił do niego silnik z CBR 600 F3, a następnie uzbroił w kilka ruchomych karabinów i wyrzutni. Brzmi na wypasie, no nie? A do tego potrafi robić wheelie!

Obejrzyjcie więc dwa, całkiem zabawne i wciągające odcinki z budowy uzbrojonej, sportowej autorikszy, którą nazwał TUK600 oraz finałowy film z prezentacji działania tej bestii. Chcemy coś takiego, nawet z imitacją karabinów!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły