Tor, zakręty, jazda na kole: momenty, w których zapominasz o całym świecie
Piotr Jędrzejak
12 lutego 2015

Germans Most Wanted jeżdżą motocyklami sportowymi w sposób, który jest niezwykle daleki od określeń „ułożony” czy „przepisowy”.

Może właśnie dlatego ich filmy zyskują taką popularność i pewnie już znacie ich ze stron MotoRmanii… Tym razem znowu zobaczycie grube latanie na kole po drogach publicznych, trochę zakrętów i schodzenia na kolano oraz kilka ujęć z  wypadów na tor. Chłopaki stwierdzili, że to są właśnie te momenty, w których można zapomnieć o całym świecie – no i ciężko się z nimi nie zgodzić… Przeczytajcie komentarz od GMW i obejrzyjcie video!

„Tak jak sugeruje tytuł, chcieliśmy Wam pokazać trochę więcej tych momentów, których MY nigdy nie zapomnimy. Miejmy nadzieję, że nowy sezon zacznie się szybko – nie możemy się doczekać wypasionych, letnich dni!”

Wojtek, dzięki za podesłanie!!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły