Tor Lublin: sezon 2014 dostępny dla motocyklistów, a najbliższy weekend z Bogdanką Racing!
MotoRmania
14 maja 2014

Przez cały sezon 2014 tor Lublin dostępny będzie każdego, kto będzie chciał go wynająć oraz oczywiście będą jazdy motocyklowe. A w najbliższy weekend będzie można przetestować motocykle z Mistrzostw!

Informacja prasowa

Tor Lublin jest dostępny w sezonie 2014! Chcecie wiedzieć kiedy i czym można jeździć po torze Lublin? Wejdźcie na moto-sekcja.pl a następnie w zakładkę „kalendarz jazd po torze” lub „tor Lublin-jazdy”, tam wszystko znajdziecie.

Istnieje możliwość wynajmowania toru na wyłączność dla: motocykli, samochodów, gokartów, quadów, itd. Szczegółowe zapytania kierujcie pod adres motosekcjalublin(małpka)gmail.com

Natomiast w najbliższy weekend (17-18.05), dzięki uprzejmości Mirosława Tarasa na Torze Lublin będzie można zobaczyć i przejechać się motocyklami zawodników Bogdanka Racing. Będą to motocykle, na których zawodnicy Bogdanka Racing startowali w cyklu Mistrzostw Świata, Pucharze Europy Juniorów oraz Mistrzostwach Polski.

– Honda CBR 600 RR – na tym motocyklu w Mistrzostwach Świata Supersport startowali: Miguel Praia, PJ.Jacobsen oraz Paweł Szkopek.

– KTM Duke 690 – na którym Artur Wielebski w 2012 roku startował i zajął 5 miejsce w Pucharze Europy Juniorów.

– Yamaha R6 – na której również Artur Wielebski wygrał mistrzostwo Polski klasy SuperStock 600 w 2011 roku.

Na torze odwiedzi nas Paweł Szkopek – będzie można skorzystać z jego porad i doświadczenia sportowego. Pełne informacje znajdziecie na stronie moto-sekcja.pl w zakładce „kalendarz jazd po torze”.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły