Tor Lublin: sezon 2014 dostępny dla motocyklistów, a najbliższy weekend z Bogdanką Racing!

- MotoRmania

Przez cały sezon 2014 tor Lublin dostępny będzie każdego, kto będzie chciał go wynająć oraz oczywiście będą jazdy motocyklowe. A w najbliższy weekend będzie można przetestować motocykle z Mistrzostw!

Informacja prasowa

Tor Lublin jest dostępny w sezonie 2014! Chcecie wiedzieć kiedy i czym można jeździć po torze Lublin? Wejdźcie na moto-sekcja.pl a następnie w zakładkę „kalendarz jazd po torze” lub „tor Lublin-jazdy”, tam wszystko znajdziecie.

Istnieje możliwość wynajmowania toru na wyłączność dla: motocykli, samochodów, gokartów, quadów, itd. Szczegółowe zapytania kierujcie pod adres motosekcjalublin(małpka)gmail.com

Bogdanka na torze Lublin

Natomiast w najbliższy weekend (17-18.05), dzięki uprzejmości Mirosława Tarasa na Torze Lublin będzie można zobaczyć i przejechać się motocyklami zawodników Bogdanka Racing. Będą to motocykle, na których zawodnicy Bogdanka Racing startowali w cyklu Mistrzostw Świata, Pucharze Europy Juniorów oraz Mistrzostwach Polski.

– Honda CBR 600 RR – na tym motocyklu w Mistrzostwach Świata Supersport startowali: Miguel Praia, PJ.Jacobsen oraz Paweł Szkopek.

– KTM Duke 690 – na którym Artur Wielebski w 2012 roku startował i zajął 5 miejsce w Pucharze Europy Juniorów.

– Yamaha R6 – na której również Artur Wielebski wygrał mistrzostwo Polski klasy SuperStock 600 w 2011 roku.

Na torze odwiedzi nas Paweł Szkopek – będzie można skorzystać z jego porad i doświadczenia sportowego. Pełne informacje znajdziecie na stronie moto-sekcja.pl w zakładce „kalendarz jazd po torze”.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl