Tańcząca dziewczyna spowodowała wypadek z udziałem motocykla?
Piotr Jędrzejak
19 kwietnia 2017

Internet aż huczy. Kierowca podobno zapatrzył się na tańczącą dziewczynę, co było przyczyną wymuszenia i poważnego wypadku z udziałem motocykla.

Ale od początku. Akcja dzieje się w Charkowie na Ukrainie. Zupełnie nie mamy pojęcia dlaczego i po co, ale jedna dziewczyna w dość dziwny sposób tańczy, a druga ją nagrywa. Dziewczyny bawią się przed wejściem do domu, na poboczu drogi. Gdy „tańcząca” słyszy nadjeżdżający motocykl, kieruje taniec w jego stronę. W tym samym momencie z naprzeciwka nadjeżdża samochód. Chce skręcić w lewo, na drogę kilka metrów dalej. Używa kierunkowskazu. Ale jak ocenił internet, uwagę kierowcy skupia tańcząca dziewczyna. Przez to kierowca nie zauważa motocyklisty…

Motocyklista przeżył, ale doznał pęknięcia miednicy i otwartego złamania nogi. Dziewczyny miały szczęście, że nic im się nie stało. Oglądając w zwolnionym tempie można zauważyć, że po kolizji motocykl leci prosto na dziewczyny.

Motocykl prawie uderza w dziewczyny.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły