Tańcząca dziewczyna spowodowała wypadek z udziałem motocykla?

- Piotr Jędrzejak

Internet aż huczy. Kierowca podobno zapatrzył się na tańczącą dziewczynę, co było przyczyną wymuszenia i poważnego wypadku z udziałem motocykla.

Ale od początku. Akcja dzieje się w Charkowie na Ukrainie. Zupełnie nie mamy pojęcia dlaczego i po co, ale jedna dziewczyna w dość dziwny sposób tańczy, a druga ją nagrywa. Dziewczyny bawią się przed wejściem do domu, na poboczu drogi. Gdy „tańcząca” słyszy nadjeżdżający motocykl, kieruje taniec w jego stronę. W tym samym momencie z naprzeciwka nadjeżdża samochód. Chce skręcić w lewo, na drogę kilka metrów dalej. Używa kierunkowskazu. Ale jak ocenił internet, uwagę kierowcy skupia tańcząca dziewczyna. Przez to kierowca nie zauważa motocyklisty…

Motocyklista przeżył, ale doznał pęknięcia miednicy i otwartego złamania nogi. Dziewczyny miały szczęście, że nic im się nie stało. Oglądając w zwolnionym tempie można zauważyć, że po kolizji motocykl leci prosto na dziewczyny.

wypadek dziewczyna taniec pobocze

Motocykl prawie uderza w dziewczyny.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl