Szybkie motocykle na ostrych winklach: kompilacja z Mulholland!

- Piotr Jędrzejak

Dzień wolny? Weekend? Wsiadasz na motocykl i lecisz na jakieś zakręty! Dokładnie tak samo dzieje się na całym świecie, a w przypadku motocyklistów z Kalifornii, jednym z najlepszych (a z pewnością najbardziej popularnych) miejsc jest sekcja The Snake na trasie Mulholland Highway.

Za sprawą gościa o ksywce Rnickeymouse znacie to miejsce bardziej z wszelkiego rodzaju lowside’ów i innych gleb. Obiło nam się nawet o uszy, że jest tam niebezpieczne, bo każdy zalicza przyziemienie… Cóż, nie do końca. Rzeczywiście, jeżeli przeginasz, to gleba jest nieuchronna, ale to miejsce to przede wszystkim świetne zakręty! Po prostu zobaczcie:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl