Świetne zakręty i przeróżne motocykle: nudny film, który trzeba zobaczyć
Piotr Jędrzejak
30 lipca 2015

Ten film to naprawdę nic szczególnego. Po prostu jest kilka fajnych zakrętów, sporo motocyklistów i jeden gość stojący na poboczu, który wszystko nagrywa… I tak przez 9 minut… A jednak po kliknięciu play nie ma opcji, aby nie obejrzeć do końca.

Film oczywiście pochodzi z sekcji The Snake na Mulholland Highway, a nagrał go Rnickeymouse. Jak zwykle otrzymujecie świetną jakość i bardzo dobre ujęcia przypadkowych motocyklistów, którzy tamtędy (wielokrotnie) przejeżdżali. Jest sporo dobrego schodzenia na kolano i pełna różnorodność motocykli. Są sporty, supermociaki, nakedy, nawet Hondy MSX125 (zwane w USA Grom). Nie zabrakło Harleyów na kolanie i na gumie, okufrowanego R1200GS dotrzymującego kroku plastikom, czy kilku pięknych, klasycznych samochodów. Jest też Ninja H2, nowa R1 oraz leniwy Harleyowiec z psem na pace.

To „naprawdę nudny” film, który w 2 tygodnie zebrał 114 000 wyświetleń.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły