Świetne zakręty i przeróżne motocykle: nudny film, który trzeba zobaczyć

- Piotr Jędrzejak

Ten film to naprawdę nic szczególnego. Po prostu jest kilka fajnych zakrętów, sporo motocyklistów i jeden gość stojący na poboczu, który wszystko nagrywa… I tak przez 9 minut… A jednak po kliknięciu play nie ma opcji, aby nie obejrzeć do końca.

Film oczywiście pochodzi z sekcji The Snake na Mulholland Highway, a nagrał go Rnickeymouse. Jak zwykle otrzymujecie świetną jakość i bardzo dobre ujęcia przypadkowych motocyklistów, którzy tamtędy (wielokrotnie) przejeżdżali. Jest sporo dobrego schodzenia na kolano i pełna różnorodność motocykli. Są sporty, supermociaki, nakedy, nawet Hondy MSX125 (zwane w USA Grom). Nie zabrakło Harleyów na kolanie i na gumie, okufrowanego R1200GS dotrzymującego kroku plastikom, czy kilku pięknych, klasycznych samochodów. Jest też Ninja H2, nowa R1 oraz leniwy Harleyowiec z psem na pace.

To „naprawdę nudny” film, który w 2 tygodnie zebrał 114 000 wyświetleń.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl