Święta w KTM: zabawna parodia kolędy!

- Piotr Jędrzejak

Komuś może wydawać się, że bycie producentem motocykli to poważne zadanie, które wymaga równie poważnego podejścia do rzeczywistości. Być może, ale na pewno nie w KTMie. Ci ludzie po prostu lubią się bawić! Zobaczcie ich własną wersję znanej, angielskiej kolędy „12 Days of Christmas”.

O czym śpiewać może KTM? To proste! O oponach, tarczach sprzęgłowych, zaworach w głowicy, wejściówkach na zawody oraz o Kenie Roczenie na palmie! Jest też kilku innych zawodników: Ryan Dungey, Marvin Musquin, Dean Ferris, Ronnie Renner oraz Toby Price. A gdyby tego było mało, to na koniec klipu są zabawne, mniej i bardziej udane ujęcia. W końcu Święta to czas radości, prawda?

http://www.youtube.com/watch?v=mdWRFmrQ6v0

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl