Luc1 – best of 2013: supermoto i gangsterzy!

- Piotr Jędrzejak

Oldschoolowa gangsterka i najlepsze akcje supermoto na torze w jednym, prze-epickim video!

Na pewno pamiętacie zespół Luc1 Motorsport? Chłopaki nie dość, że robią świetną robotę w zawodach supermoto, to jeszcze nagrywają naprawdę niesamowite klipy, jak widzicie w linku powyżej. Dawno jednak niczego od nich nie widzieliśmy, prawda? Teraz oczekiwanie zostało wynagrodzone z potężną nawiązką!

W sezonie 2013 Sylvian Bidart już szósty raz z rzędu zdobył tytuł mistrza we francuskim Supermoto, w klasie S1, a z okazji zakończenia sezonu, ekipa Luc1 przygotowała klip Best Of 2013. Przy okazji miniony rok był też 90. rocznicą założenia marki Owatrol, ich głównego sponsora. Zobaczcie prze-epickie video z gangsterami i supermoto!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl