SupermotoTrolls powrócili: stunt na supermociakach!

- Piotr Jędrzejak

Długo ich nie było. Jak sami twierdzą, byli na urlopie, ale już wrócili. Nie pytamy o szczegóły, ale ważne, że ich kanał na YouTubie znowu działa! A jak chłopaki wrócili, to z mocnym akcentem. Ich najnowszy klip nazywa się „WR 450 stunts and more” i więcej chyba nie trzeba dodawać. Yamahy WR w wersji supermoto potrafią cuda. Stopale z obrotem, jazda (również wolna jazda) na gumie i tego typu sprawy. Cóż, to się nigdy nie znudzi, a więc oglądajcie!

Aha, jeżeli chcielibyście zapytać co to za muzyka, odpowiadamy: The Glitch Mob – Fortune Days w akompaniamencie jednocylindrówek.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl