Supermoto wypuszczone na wolność: video, po którym zapragniecie jeździć!

- Piotr Jędrzejak

Wygląda na to, że sezon w Holandii można uznać za otwarty. Wnioskujemy tak po nowym filmie od ekipy Supermofools! Zresztą sami napisali, że wiosna już za rogiem, więc trzeba zacząć jeździć! W ich przypadku jeżdżenie zawsze oznacza też dobrą zabawę i sporo nagrywania – tak jak zwykle chłopaki stworzyli świetne video.

Ale uważajcie przy oglądaniu tego filmu. Radocha, która jest w nim zawarta, może spowodować, że rzucicie całą robotę i wsiądziecie na motocykl! Jak to dobrze, że w Warszawie świeci słońce, a my dokładnie w tym momencie wybieramy się po motocykl testowy. Chcecie wiedzieć jaki? Monitorujcie naszego fanpage!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl