Supermociaki i sporty: Supermotofools spotykają Meddesa!

- Piotr Jędrzejak

Co się stanie, gdy kilku znanych z YouTuba motocyklistów spotka się w jednym miejscu? Pogrom!

Supermofools oraz Meddes. Na pewno znacie obie te nazwy. Supermofools to ekipa gości z Holandii, jeżdżących na supermociakach i kręcących sporo wysokiej jakości klipów, które do tego są całkiem zabawne. Meddes to z kolei pewien Niemiec, który robi to samo – dobrze jeździ i wrzuca swoje klipy do sieci. W obu przypadkach, co potwierdzają Wasze lajki i komentarze, lubicie ich oglądać.

Z poniższych filmów będziecie więc bardzo zadowoleni. Chłopaki z Supermofools wybrali się w podróż, odwiedzili Meddesa i wspólnie pojeździli tak, jak lubią najbardziej. Jak wszyscy zgodnie stwierdzili, mieli z tego ogromnie dużo funu. Teraz w końcu wrzucili swoje filmy. Takie poniedziałki to my rozumiemy!

Klip od Supermofools:

Klip od Meddesa:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl