Stunt terror poszedł źle – pasażerka niemal traci stopę [uwaga, drastyczne]

- Piotr Jędrzejak

Kamera na kasku innego motocyklisty zarejestrowała wszystko. I nie wygląda to miło, ostrzegamy – to może popsuć Wam dzień.

Motocykliści i stunterzy na drogach publicznych w dużej grupie – wiece jak to wygląda. Wheelie, dużo palenia gumy i mało przestrzegania przepisów. W tym przypadku pierwszy motocyklista przeleciał na jednym kole przez skrzyżowanie na czerwonym świetle. Kolejny motocyklista zauważył, że zbliża się samochód i zwolnił. Niestety trzeci motocyklista, jadący z pasażerką, zareagował zdecydowanie zbyt późno. Wjechał na czerwonym, uderzając w bok samochodu jadącego w poprzek.

Motocyklista i jego pasażerka zostają wystrzeleni w powietrze, przelatują kilka metrów i lądują na asfalcie. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ale sytuacja dziewczyny wygląda bardzo, bardzo nieprzyjemnie.

W opisie filmu czytamy, że „stopa pasażerki została oderwana od reszty nogi. Na szczęście żadna kość nie została złamana i stopę udało się uratować.” Po pierwsze, nie wiedzieliśmy, że coś takiego jest możliwe. Po drugie, ogromny szacunek dla chirurgów. Wnioski z tego wypadku? To chyba wyciągniecie sami.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl