Srogie winklowanie na ZX10R – nie powtarzajcie tego!

- Piotr Jędrzejak

Film podesłał nam Karol (wielkie dzięki!), a jego określenie „srogie winklowanie” tak nam się spodobało, że musieliśmy wrzucić je do tytułu. Zresztą bardzo dobrze oddaje cały charakter poniższego klipu. Kierownik na ZX10R ani trochę nie oszczędza manetki gazu, ronda traktuje jak check pointy, a jego przednie koło całkiem często opuszcza ziemię.

Trochę niemądry jest fakt, że facet porusza się po terenie zabudowanym – ale na to już nic nie poradzimy. Odnosimy też wrażenie, że Kawa ma nieseryjne zębatki – jak uważacie? Klip ma już kilka lat, ale zdecydowanie warto go tutaj przypomnieć. Nie powtarzajcie tego!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl