Scoots of Anarchy: kolejna, świetna parodia SOA!
Piotr Jędrzejak
2 grudnia 2013

Obejrzyjcie genialną, 25-minutową parodię Synów Anarchii! Gwarantujemy, że nie będziecie rozczarowani!

W październiku 2011 platforma cyfrowa DirecTV ogłosiła zamknięcie kilku swoich kanałów, w tym FX. To własnie na FX nadawany był serial Sons Of Anarchy. Jego zamknięcie oznaczałoby też zakończenie produkcji SOA na 5 odcinków przed końcem czwartego sezonu. Twórca serialu, Kurt Sutter poprosił fanów o wsparcie w sprawie utrzymania kanału.

Fani oczywiście nie zawiedli (a jak sami pewnie wiecie, właśnie dobiega koniec szóstego sezonu SOA) i nagrali własną interpretację, Scoots Of Anarchy. W 25-minutowym filmie zagrali amatorzy, a został on w całości nagrany telefonami komórkowymi! Efekt? Kurt Sutter skomentował to krótko: „Genialne!”, natomiast drugi reżyser, Paris Barclay dodał: „This movie is F****** Amazing!”. Nasze zdanie jest dokładnie identyczne!

Akcja w Scoots of Anarchy dotyczy zamknięcia kanału FX, a scenariusz jest świetną kopią tego, co działo się w prawdziwym serialu. Zresztą wszystko jest tu świetne – odwzorowanie postaci, dźwięk motocykli, a znalazły się nawet kamizelki i świetna tabliczka „Witamy w Charming”!

Zobacz też: Parodia Sons of Poetry w wykonaniu Ulicy Sezamkowej!

Wiemy, że sprawa jest już przeterminowana o ponad rok, ale film jest świetny i każdy fan Sons of Anarchy naprawdę POWINIEN to zobaczyć!

Rafał Ka Ka, dzięki za podesłanie linka!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły