SBK Team Manager: gra, w której zostaniesz managerem zespołu Superbike!

- Piotr Jędrzejak

Gra jest jeszcze w przygotowaniu, a pojawi się na smartfony jeszcze jesienią tego roku.

Wyścigi motocyklowe to nie tylko prędkość, ale także strategia. Organizatorzy World Superbike właśnie przygotowują grę, w której będzie można wcielić się w rolę managera zespołu.

Zadaniem gracza będzie zbudowanie takiego zespołu, który zdobędzie mistrzostwo. Do wyboru będzie 7 producentów motocykli (Aprilia, BMW, Ducati, Honda, Kawasaki, MV Agusta, Yamaha), a wśród przeciwników znajdą się oficjalne, prawdziwe zespoły, jak Kawasaki Racing, Aruba.it Racing, czy Pata Yamaha Official.

Wyścig można przegrać lub wygrać już w boksach, a więc trzeba będzie dobrać odpowiednią strategię, zatrudnić najlepszego zawodnika, czy odpowiednio inwestować w treningi oraz rozwój nowych technologii. Będzie również możliwość komunikowania się z zawodnikiem w trakcie wyścigu.

Gra pojawi się na smartfony i tablety na platformach iOS oraz Android. Cena jest jeszcze nieznana, a czas premiery to jesień 2018 – akurat na zakończenie sezonów wyścigowych. Chyba się skusimy!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl