SBK Team Manager: gra, w której zostaniesz managerem zespołu Superbike!
Piotr Jędrzejak
24 sierpnia 2018

Gra jest jeszcze w przygotowaniu, a pojawi się na smartfony jeszcze jesienią tego roku.

Wyścigi motocyklowe to nie tylko prędkość, ale także strategia. Organizatorzy World Superbike właśnie przygotowują grę, w której będzie można wcielić się w rolę managera zespołu.

Zadaniem gracza będzie zbudowanie takiego zespołu, który zdobędzie mistrzostwo. Do wyboru będzie 7 producentów motocykli (Aprilia, BMW, Ducati, Honda, Kawasaki, MV Agusta, Yamaha), a wśród przeciwników znajdą się oficjalne, prawdziwe zespoły, jak Kawasaki Racing, Aruba.it Racing, czy Pata Yamaha Official.

Wyścig można przegrać lub wygrać już w boksach, a więc trzeba będzie dobrać odpowiednią strategię, zatrudnić najlepszego zawodnika, czy odpowiednio inwestować w treningi oraz rozwój nowych technologii. Będzie również możliwość komunikowania się z zawodnikiem w trakcie wyścigu.

Gra pojawi się na smartfony i tablety na platformach iOS oraz Android. Cena jest jeszcze nieznana, a czas premiery to jesień 2018 – akurat na zakończenie sezonów wyścigowych. Chyba się skusimy!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły