Saaraazh wraca do gry: zabawa na supermoto i inne stunty

- Piotr Jędrzejak

Kilka supermociaków, stunt-psów i stuningowanych skuterów, a wszystkie skaczą i jeżdżą na kole.

Pamiętacie ostatnią, całkiem brutalną glebę Sary – supermoto dziewczyny ze Szwecji? Wyglądało to na niezbyt przyjemne, a spowodowane było prawdopodobnie usterką hamulca. Sarze jednak nic się nie stało (dzięki dobrym ciuchom), a z zgodnie z zasadą „co cię nie zabije, to cię wzmocni” ona sama nawet przez chwilę nie pomyślała o porzuceniu pasji.

Teraz Saaraazh wraca do gry. Nie jesteśmy pewni, czy te ujęcia pochodzą sprzed gleby, czy zostały nakręcone już po niej, ale to w zasadzie nie jest istotne. Ważniejsze, że za chwilę obejrzycie sympatyczną dziewczynę gumującą na swoim supermociaku, a przy okazji na film się też kilku innych supermotowców i stunterów. Miło i przyjemnie!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl