Rise Again dla Fundacji Simoncelliego – teledysk już online
Piotr Jędrzejak
6 czerwca 2012

The Rainband – Rise Again już w pełnej wersji.

Niedawno pisaliśmy, że na GP Silverstone wystąpi zespół Rainband z kawałkiem napisanym specjalnie dla Marco Simoncelliego. Razem z nimi, na fortepianie ma zagrać James Toseland. Plan oczywiście nie ulega zmianie, ale po zapowiedzi teledysku, którą oglądaliśmy dwa tygodnie temu, dziś możemy poznać cały teledysk i piosenkę.

Wszelkie dochody ze sprzedaży tego singla trafią do Fundacji Marco Simoncelliego, a będzie można go kupić na iTunes od 18. czerwca.

Po śmierci Marco, jego dziewczyna, Kate Fretti wciąż mieszka z rodziną Simoncelli i na pełny etat pracuje w Fundacji. Działalność organizacji jest na tyle udana, że już budowany jest dom na Dominikanie dla trzydziestu niepełnosprawnych, osieroconych dzieci. Będzie tam też szpital, który zapewni darmową opiekę medyczną dla setek innych dzieci.

Fundacja przekazała również 15 000 euro na mikroskop elektroniczny dla organizacji Semi di Pace International, która pomaga dzieciom z problemami wzroku w Burundi (Afryka Wschodnia). Następnym ich projektem jest zaadaptowanie starego i porzuconego hotelu w Rimini na centrum pomocy dzieciom.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły