Reklama KTMa w… dziecięcej telewizji?
Piotr Jędrzejak
5 sierpnia 2014

Chcielibyście, aby Wasze dzieci oglądały takie reklamy?

Co najczęściej jest reklamowane w programach telewizyjnych przeznaczonych dla dzieci? Zabawki, słodycze, artykuły szkolne… A co powiecie, na reklamę motocykla?

Przed Wami amatorski projekt, który całkiem nam się spodobał. Zostawmy na chwilę z boku kwestie związane z jakością reklamy czy sposobem jej wykonania – przejdźmy do samego pomysłu. W reklamie zobaczycie kilkuletniego chłopaka, który ma ogromną pasję do motocykli (już go lubimy). Wcale nie zdziwilibyśmy się, jeżeli po szkole nie chodziłby pograć z kolegami w piłkę, ale wyczekiwał ojca, który zabierze go na tor motocrossowy… W reklamie chłopak opowiada o swoim marzeniu, że jeżeli będzie ciężko pracował, uczył się i trenował, to zostanie mistrzem świata. Dodaje też, że jego podróż już się rozpoczęła – jeździ KTMem. W tym przypadku jest to 65 SX, z małymi kołami, specjalnie dla dzieciaków.

Czy chcielibyście, aby (być może Wasze?) dzieci oglądały takie reklamy? A może namawianie dzieciaków w ten sposób do sportów ekstremalnych to troszkę przesada?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły