Przygody Meddesa na pitbikach: kompilacja wypadków

- Piotr Jędrzejak

Wypadki na pitbikach nie bolą, a swoje granice można nieustannie przesuwać. Dlatego to taka świetna zabawa!

Na pewno już wiecie, że cały świat opanowała moda na pitbiki. Te małe, pocieszne motorki trafiły na przykład do MotoRmanii na Slajd Zone, ale też do jednego z najpopularniejszych motovloggerów z Niemiec, do Meddesa. Już mogliście obejrzeć kilka jego klipów z zabaw na pitbikach, no i nie ma wątpliwości – co on sam też przyznaje – że zabawa jest na najwyższym poziome. Małe i lekkie motocykle pozwalają na bardzo dużo, ale wypadki raczej nie bolą. Tym razem obejrzyjcie właśnie kompilację gleb od Meddesa, zarówno z offroadu, jak też z toru dla gokartów.

Oczywiście zapraszamy na treningi MotoRmania Slajd Zone. Dostaniecie do dyspozycji pitbiki i tutaj nie tylko będziecie się świetnie bawili, ale przede wszystkim podniesiecie swoje umiejętności jazdy oraz poziom panowania nad uślizgami przedniego i tylnego koła. To cenna wiedza zarówno dla szybkich zawodników torowych, jak i dla każdego, kto jeździ motocyklem na co dzień. Szczegóły i zapisy tutaj.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl