Przygody Meddesa na pitbikach: kompilacja wypadków
Piotr Jędrzejak
22 marca 2016

Wypadki na pitbikach nie bolą, a swoje granice można nieustannie przesuwać. Dlatego to taka świetna zabawa!

Na pewno już wiecie, że cały świat opanowała moda na pitbiki. Te małe, pocieszne motorki trafiły na przykład do MotoRmanii na Slajd Zone, ale też do jednego z najpopularniejszych motovloggerów z Niemiec, do Meddesa. Już mogliście obejrzeć kilka jego klipów z zabaw na pitbikach, no i nie ma wątpliwości – co on sam też przyznaje – że zabawa jest na najwyższym poziome. Małe i lekkie motocykle pozwalają na bardzo dużo, ale wypadki raczej nie bolą. Tym razem obejrzyjcie właśnie kompilację gleb od Meddesa, zarówno z offroadu, jak też z toru dla gokartów.

Oczywiście zapraszamy na treningi MotoRmania Slajd Zone. Dostaniecie do dyspozycji pitbiki i tutaj nie tylko będziecie się świetnie bawili, ale przede wszystkim podniesiecie swoje umiejętności jazdy oraz poziom panowania nad uślizgami przedniego i tylnego koła. To cenna wiedza zarówno dla szybkich zawodników torowych, jak i dla każdego, kto jeździ motocyklem na co dzień. Szczegóły i zapisy tutaj.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły