Przerażający wypadek w Rosji nagrany trzema kamerami!
Piotr Jędrzejak
9 sierpnia 2013

Rosja zadziwia po raz kolejny.

Jak zauważyliście we wczorajszej kompilacji, nagrania wypadków z Rosji to żadna nowość. Ale teraz społeczeństwo rosyjskie ma przyjemność z dumą przedstawić nam nowe, przełomowe rozwiązanie w dziedzinie ulicznej kinematografii wypadków: zderzenie czołowe nagrane z kilku różnych ujęć!

Na szczęście wszyscy zamieszani wyszli z tego zderzenia bez poważnych urazów, wliczając kierowcę i pasażera motocykla. To świetna wiadomość, jako że sytuacja wyglądała całkiem przerażająco – ze wszystkich trzech ujęć. Dokładnie tak, ten wypadek został nagrany z trzech różnych samochodów, również z tego, który uczestniczył w zderzeniu, a całość została następnie wrzucona na YouTube jako jeden film.

Widzimy więc motocykl z dwoma osobami na pokładzie – pasażer nie ma kasku – który z nie do końca wyjaśnionych okoliczności, na lekkim łuku zaczyna zjeżdżać na drugą stronę jezdni. Niemalże natychmiast zalicza zderzenie czołowe z pokaźnym SUVem, a obie osoby w przerażający sposób zostają wyrzucone w powietrze…

http://www.youtube.com/watch?v=rQjM49zfg3Q

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły