Przerażający wypadek w Rosji nagrany trzema kamerami!

- Piotr Jędrzejak

Rosja zadziwia po raz kolejny.

Jak zauważyliście we wczorajszej kompilacji, nagrania wypadków z Rosji to żadna nowość. Ale teraz społeczeństwo rosyjskie ma przyjemność z dumą przedstawić nam nowe, przełomowe rozwiązanie w dziedzinie ulicznej kinematografii wypadków: zderzenie czołowe nagrane z kilku różnych ujęć!

Na szczęście wszyscy zamieszani wyszli z tego zderzenia bez poważnych urazów, wliczając kierowcę i pasażera motocykla. To świetna wiadomość, jako że sytuacja wyglądała całkiem przerażająco – ze wszystkich trzech ujęć. Dokładnie tak, ten wypadek został nagrany z trzech różnych samochodów, również z tego, który uczestniczył w zderzeniu, a całość została następnie wrzucona na YouTube jako jeden film.

Widzimy więc motocykl z dwoma osobami na pokładzie – pasażer nie ma kasku – który z nie do końca wyjaśnionych okoliczności, na lekkim łuku zaczyna zjeżdżać na drugą stronę jezdni. Niemalże natychmiast zalicza zderzenie czołowe z pokaźnym SUVem, a obie osoby w przerażający sposób zostają wyrzucone w powietrze…

http://www.youtube.com/watch?v=rQjM49zfg3Q

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl