Przepiękny pokaz jazdy synchronicznej francuskiej policji

- Piotr Jędrzejak

Jazda motocyklem to najprzyjemniejsza rzecz jaka może człowieka spotkać bez zdejmowania ubrań. A jeszcze lepiej, jak Ci za to płacą! Ci policjanci wyglądają jednak, jakby robili to z czystej przyjemności i pasji.

Jeżeli dobrze zrozumieliśmy, to oddział SCM75 nakręcił już 14. pokaz promocyjny swojej synchronicznej jazdy baletowej, pod tytułem „Karuzela”. Pokaz miał miejsce 15. grudnia 2016 i odbył się na cześć kolegów policjantów z rocznika 1991, którzy właśnie kończyli szkolenie.

Ten pokaz jest tak piękny, że aż ciarki przechodzą. Świetnie dobrana muzyka, ujęcia z drona, po prostu wow…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl