Podsumowanie roku 2016 według Supermofools

- Piotr Jędrzejak

Jedna z najciekawszych ekip supermotowych na naszym kontynencie właśnie wrzuciła do sieci swój nowy film. Chłopaki z Supermofools piszą, że to najlepsze akcje supermotowe oraz endurowe z sezonu 2016. Przeczytajcie sami, bo rok mieli pracowity:

„Miniony rok był niesamowity. Zaczęliśmy od wspólnego jeżdżenia z Young Generation Stahlwerk oraz Davidem Bostem. Ale również bawiliśmy się na pitbike’ach z Meddesem i Bikesquad… Co co stało się dalej, było prawdziwie epickie, zostaliśmy zaproszeni na jazdy testowe Husqvarny 701 Supermoto z resztą dużych ekip: Supermoto Central, Superretards, Kikaninac, 100% Bitume, David Bost, Jester Entertainment oraz Kenny Stuntriding. To była jazda naszego życia, a dodatkowo nawiązaliśmy wiele przyjaźni. Następnie było kilka wspólnych jazd z Davidem oraz Edgesofsupermotard. 

W lato nasi reprezentanci VDB i Crashking ruszyli do Niemiec nagrać pierwszy vlog z Kikaninac i EdgesofSupermotard. Później tego lata pojechali na kolejną podróż do Francji, gdzie spotkali się z Kikaninac i ekipą Cafeine.

Na koniec lata, DK i Crashking zdecydowali jechać do Austrii odwiedzić JesterEntertainment, na krótką przygodę „Schnitzeljagd”. Na koniec roku jeździliśmy trochę na enduro oraz na hali na pitbike’ach. No i testowaliśmy oficjalne buggy dakarowe od TW Steel. Dziękujemy wszystkim, że to mogło się wydarzyć!”

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl